Mücadeleye Davet..

Belki farkında değilsiniz ama biz Fiziki Savaşı bıraktığımız günden beri, yani bir asra yakın bir süredir bu millet Siyonizm ve Haçlılarla Zihinsel Savaş vermekte ve büyük yenilgiler almaktadır..

Bizim cihad meydanına çıkmadan önce yenilgi aldığımız zihinsel savaşları tekrar başlatmalı ve küfrün zihinsel hakimiyetini yıkıp, İslam’ı zihinlerde hakim kılmalıyız..

Zihinlerimizde hakim kılınan İslamı daha sonra hayatlarımızda da hakim ederek hayatın her alanında Müslümanca yaşar hale gelmeliyiz..

Müslümanca yaşayan bir milletin kendisini ilim, fen, ekonomi, edebiyat, hukuk, halka hizmet vb. her alanlarında geliştirip, büyük işler başarması kaçınılmazdır..

Tüm bunları yaptıktan sonra Cihad meydanlarında yeniden atalarımız gibi Allah’ın (c.c) yardımı ve verdiğimiz tüm emeklerin neticesinde şanlı destanlar yazabilir, küfrü yerle bir edip, Hakk’ı yüceltebilir, mazluma umut, zalime korku salabiliriz..

Tüm bunları yapabilmek için her şey kendimizde başlar..

Toparlanalım, azmedelim, gayret edelim..

Müslümanlar! Bu bizim vazifemizdir! Sizleri vazifemizin hakkını vermeye, Müslümanlığımızı layıkıyla yaşamaya ve küffar ile mücadeleye davet ediyorum!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir